Џиџи и Бела Хадид на насловна на V magazine

24 јуни 2015

Gigi-Bella-Hadid-V-Magazine-Cover-June-2015 (2)

„Хеј Бела Хадид... Ќе им кажеме ли“, е Твитот со кој Џиџи Хадид најави нови модни вести. Многу бргу потоа на Инстаграм се појави новата насловна страна на V magazine со двете ултра модерни сестри.

Насловната страна, како и фотосесијата се мошне секси, што ве тера постојано да ги гледате Џиџи и Бела. Облечени во црн, односно бел костим за капење, крзнени палта, секси хулахопки и обувки со високи потпетици на Кристијан Лубутан, позираат покрај зелен спортски автомобил, а зад фотографиите се потпишува Стивен Клајн.

Gigi-Bella-Hadid-V-Magazine-Cover-June-2015

Gigi-Bella-Hadid-V-Magazine-Cover-June-2015 (1)

Објавено:
24 јуни 2015
Категорија: 
Актуел