„Емили во Париз“ 2: Нова најава, нови модни комбинации, нови случувања

19 ноември 2021

Декември е веројатно највозбудливиот месец за љубителите на сериите, бидејќи не' очекуваат неколку премиери.

Меѓу нив е секако и втората сезона на „Емили во Париз“, закажана за 22 декември.

Вчера излезе новото најавно видео и првите официјални фотографии, кои откриваат и дел од модното шоу кое главните ликови ќе ни го прикажат.

Видеото ви го презентираме во продолжение:

А еве и дел од фотографиите:

Објавено:
19 ноември 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
327 пати