Фустан со помош на оптичка илузија создава идеален струк кај секоја жена

18 јануари 2021

Макси фустан кој создава идеален струк е вистински хит на Tik Tok. Станува збор за макси фустан од американскиот fast fashion бренд Fashion Nova.

Откако една корисничка на платформата објави видео од себеси како со врзување на траката од фустанот, добива тенок струк кој би можел да се опфати со една рака, видеото и фустанот станаа вистински хит. Името на фустанот е Mind of My Own, а поради принтот фустанот дава некаква илузија на тенок струк. 

И девојката е во право, навистина изгледа како да си ги врзала органите заедно.

 
@jemianxo

Looks like I tied my organs togetherSnatched illusion dress is @fashionnova FashionnovaPartner OOOWWWEEE - Peewee Longway & Money Man

Објавено:
18 јануари 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
318 пати