Гламурозно отворање на бутик на „Балман“ во Лос Анџелес

24 јули 2017

Брендот „Балман“ го прошири своето работење со уште еден бутик и тоа во Лос Анџелес.

Официјалното отворање се случи вчера, а на него присуствуваа голем број пријатели и соработници на брендот.

фото извор: Vogue.com

фото извор: Vogue.com

Ким Кардашијан, Џејми Кинг, Кери Вашингтон, Кејт Босворт, Попи Делевињ се само дел од оние што беа дел од забавата.

Иако сè уште нема фотографии од тоа како изгледа внатрешноста на бутикот, сепак отворањето беше како модно дефиле на брендот.

фото извор:gq.com

фото извор:gq.com

Познатите секако носеа креации од „Балман“, па Овливие Рустенг сигурно уживал во глетката и во својата работа.

А за што поточно се одлучија познатите, гледате во продолжение:

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: Vogue.com

фото извор: Vogue.com

фото извор: Vogue.com

фото извор: Vogue.com

фото извор: Vogue.com

фото извор: instyle.com

фото извор: instyle.com

фото извор: instyle.com

фото извор: instyle.com

фото извор: instyle.com

фото извор: instyle.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

фото извор: WWD.com

Објавено:
24 јули 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
302 пати