Големи септемвриски попусти во Елена Лука!

2 септември 2014

Македонскиот моден бренд Елена Лука, овој септември ќе ги почести сите свои клиенти со големи попусти на своите уникатни дизајнерски парчиња во трите изложбени салони во: Капиштец, Скопје Сити Мол, како и специјализираното ателје за венчаници.

Почнувајќи од денеска (2-ри септември), па се до крајот на месецот, автентичните дизајнерски креации потпишани од Елена Лука ќе може да ги купите со 50% попуст.

Освен за елегантинте свечени тоалети и коктел фустаните, попустот се однесува и на уникатната линија на чанти и чевли кои беа промовирани во рамките на колекцијата „Golden reins“, како и на бајковитите венчаници изложени во специјализираното ателје за венчаници во рамките на продажниот салон на Елена Лука во Капиштец.

Искористете ја оваа единствена привилегија и бидете уникатна дама со стил.

 

Објавено:
2 септември 2014
Категорија: 
Актуел