Големи сезонски попусти на уникатни дизајнерски креации во Елена Лука

30 јуни 2017

Во продажните салони на модната куќа Елена Лука во Скопје и Струмица, следува месец на големи сезонски попусти.

До крајот на месец јули, ќе може да го купите вашето омилено дизајнерско парче од овој наш, а светски бренд, со попусти дури до 50%.

Ако ова лето ви следува некоја семејна свеченост или посебна пригода, ова е одлична можност да се дотерате во омилената Елена Лука тоалета и да изгледате божествено.

Уникатни кошули со принтови, кошула-фустани, свечени макси и миди тоалети, здолништа, палта и сакоа украсени со рачно доработувани детали се само дел од богатиот избор на уникатни дизајнерски парчиња од Елена Лука.

 

Објавено:
30 јуни 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
606 пати