Големо намаление од понеделник во Zara, Bershka, Stradivarius и Pull & Bear

25 декември 2016

Во екот на најубавата празнична сезона, нема ништо поубаво од одбирањето подароци за најблиските, но секако и за вас самите.

Токму тоа веќе од понеделник ќе можете да го направите во трговскиот центар Скопје Сити Мол, односно конкретно во продавниците на Zara, Bershka, Stradivarius и Pull & Bear.

Таму ве очекуваат вашите омилени парчиња за празничната и студена сезона по неверојатни цени совршени за обновување на зимските парчиња.

Одберете од нивната широка палета на тренди и шик модели кои се како создадени за празничните прослави кои ги има во изобилие во ова време од годината.

Искористете го попустот и набавете си безброј топли парчиња за студената сезона од која сѐ уште ни останаа многу денови.

Дознајте ги омилените парчиња на вашите најблиски и изненадете ги со супер подарок во време на празничната магија.

На само една недела пред Новата година, доколку сѐ уште ја немате одбрано совршената комбинација, тогаш овој понеделник е одлично време да го направите тоа.

Крајот на годината не може да биде поубав благодарение на одличните попусти кои од овој понеделник ќе ги најдете во продавниците на Zara, Bershka, Stradivarius и Pull & Bear.

Спонзорирана објава
Објавено:
25 декември 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
5.281 пати