Ирина Шајк како грешница

3 јули 2015

Irina-Shayk-Sorbet-Summer-2015-Cover

Топ моделот Ирина Шајк ја краси насловната страна на летното издание на магазинот Sorbet Magazine. Темата е гревот од рајот, па Ирина е како Ева од Библијата.

На насловната позира со црвено јаболко и впечатлив накит. На втората објавена фотографија пак, Ирина е гола, а нејзиното тело е обвиткано со змија.

Погледнете:

Irina-Shayk-Nude-Snake-Pose

Објавено:
3 јули 2015
Категорија: 
Актуел