Ирис Лоу - Ново лице на модната сцена

15 декември 2015

После Ромео Бекам, Патрик Шварценегер, Скот Иствуд, Лили Роуз Деп, се појави уште едно дете на познати родители што се впушти во модните води.

Се работи за 15-годишната Ирис Лоу, ќерката на Џад Лоу и Седи Фрост. Инаку, познатата двојка има и постар син, Раферти Лоу, кој исто така се занимава со мода.

Ирис Лоу

Ирис, која очигледно ги собрала најдобрите гени од родителите се најде во рекламната кампања на Illustrated People x Violetta Francies You, за нивната најнова капсулна колекција.

Седи Фрост и Џад Лоу

Со продорен поглед и темен кармин, нема шанси да не ја забележите веднаш! Во продолжение погледнете ги фотографиите и како младата Ирис позира во интересните пижами.

Објавено:
15 декември 2015
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
607 пати
Извор: 
Buro 24/7.hr