Какви се насловните страни од февруарските модни магазини?

14 јануари 2014

Месец февруари е пред нас, а светските модни магазини секако порано ни ги откриваат насловните страни. Не е изненадувачки што поголемиот број од нив фокусот го ставаат на романтиката, пред се поради тоа што февруари е месецот на заљубените. Џорџија Меј Џегер, Сара Џесика Паркер, Шакира, Кејт Аптон и уште многу други славни личности ги красат предните странци, а како изгледаат и кои се останатите погледнете од галеријата во продолжение.

 

Објавено:
14 јануари 2014
Категорија: 
Актуел