Каролина Куркова во спортско-шик издание за Grazia China

16 јули 2015

Топ моделот неодамна ја објави веста за тоа дека е бремена по втор пат. Последниот ангажман пред оваа вест беше насловната страна на кинеското издание на Grazia.

Во него Каролина позира пред апаратот на Зак Занг, а се појавува во спортско-шик издание и тоа носејќи креации од пролетните колекции на Живанши, Баленсијага, Луј Витон и други.

Боксерските ракавици или теговите се само модни додатоци вклопени во оваа фото-сесија, која ви ја презентираме во продолжение.

Инаку, чешката моделка е и заштитно лице на Џузепе Заноти во есенската кампања.

 

 

Објавено:
16 јули 2015
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
89 пати