Откако можевме да ја видиме топлес во кампањата за новиот џинс на Живанши, Кендис Сванпул продолжува да ги радува своите обожаватели.

Манекенката позира гола за насловната и интервјуто за магазинот My Town. Прекрасната русокоса девојка позира пред објективот на Sante D’Orazio за одличните црно – бели фотографии.

На дел од фотографиите, таа е облечена во фармерки, раскопчана бела кошула, накит и ништо друго!

Сите комбинации одлично ги состави стилистката Инге Фонтејн, а Каролина Гонзалес се погрижи за шминката и фризурата.

Погледнете ја сексапилната Кендис во едно поинакво издание.

Објавено:
16 септември 2015
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
681 пати