Кери и Ѕверката повторно заедно!

4 август 2021

Многу се коментираше околу тоа дали Ѕверката ќе се појави во продолжението на „Сексот и градот“ или не. 

Првите фотографии се појавија и Сара Џесика Паркер и Крис Нот повторно ги гледаме како телевизиска двојка, на многумина омилена.

На сетот Ѕверката носи класично одело, онака како што и секогаш сме навикнале да го гледаме, додека пак Кери се појави во интересен стајлинг - здолниште на точки од Каролина Ерера, црно боди, впечатлив украс за глава и уште повпечатлива чанта, рачно насликан винтиџ модел зад кој се потпишува Ребека Мосес.

Погледнете како изгледаа:

 

Објавено:
4 август 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.767 пати