Кога Ирина Шајк и „Живанши“ ќе се спојат...

22 јануари 2016

Резултатот е нов моден лукбук и тоа за линијата „Живанши Џинс“. Рикардо Живанши не крие дека рускиот модел е неговата нова муза, а на дел од црно-белите фотографии Шајк позира сосема гола.

Дизајнерот го најави новитетот преку својот Инстаграм профил со две фотографии и секвенца од видеото.

Карин Ројтфелд е заслужна за стајлингот на комплетната кампања, која наскоро ќе биде презентирана во целост.

Објавено:
22 јануари 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
925 пати