Кога ќе се спојат Џаред Лето и Gucci Guilty...

26 август 2016

Љубовта на Џаред Лето и „Гучи“ трае многу долго, па несомнено е дека тој е еден од најдобрите амбасадори на брендот.

Веќе е познато дека е заштитно лице на парфемот „Gucci Guilty“, а неодамна излезе и видеото за истото, во кое покрај него се појавуваат и актерката и моделот Јулија Хафстрем и Вера Ван Ерп.

Инаку, парфемот за првпат се лансира во 2010 година, а наменет е за сите што се чувствуваат младо и смело.

Името на најновата кампања е „Задоволство без вина“, а во продолжение погледнете ја најавата за истата:

 

 

A video posted by Cornelia Ma (@connyma84) onAug 24, 2016 at 12:31pm PDT

Објавено:
26 август 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
303 пати