Колку чинат парчињата од заедничката колекција на Кензо и H&M?

27 октомври 2016

Популарната колекција од заедничката соработка на Кензо и H&M конечно ќе биде пуштена во продажба во продавниците ширум светот на шведскиот гигант на 3-ти ноември.

Динамиката и еклектичноста, необичниот микс на принтови меѓу кои доминираат животинските, драматичните кроеви и интензивните бои, ја дефинираа впечатливоста на оваа колекција која ексклузивно веќе имаа можност да ја носат познатите, особено IT девојките.

Во очекување на официјалното пуштање во продажба, магазион fashion.hr истражуваше колку треба да издвоите од вашиот буџет за да поседувате некои од парчињата од оваа колекција.

Во продолжение е одговорот на прашањето: Колку чинат?

99 Евра

99 Евра

179 Евра

199 Евра

199 Евра

299 Евра

399 Евра

39.99 Евра

49.99 Евра

49.99 Евра

59.99 Евра

 

Објавено:
27 октомври 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
745 пати