Креациите на ЕЛЕНА ЛУКА во егзотичната Куба

6 декември 2023

ЕЛЕНА ЛУКА се најде и во Куба. Модниот фотограф Стефан Соколовски, Bad Stef, низ егзотични фотографии ја донесе магијата на две креации од нашиот моден бренд и на оваа далечна дестинација.

Станува збор за мантил со светки во тиркизна боја, надопонет со златен елек, црвена постава и ракавици којшто е одличен избор кога сакате да бидете впечатливи.

Празничните забави се идеален момент да заблескате, а со овој мантил го добиавте токму тоа.

Втората ЕЛЕНА ЛУКА креација, која што ја огреа топлото сонце во Куба, е уникатен и впечатлив дводелен сет во сива нијанса.

Посебен акцент на женската фигура и дава металик сјајот и уникатната изработка од нежен и несекојдневен материјал.

Бидете ѕвезда на забавата со уникатните дизајни на ЕЛЕНА ЛУКА.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (elenaluka_official)

Објавено:
6 декември 2023
Категорија: 
Актуел