Луксузна изложба на Ели Саб

20 октомври 2015

Престижниот моден бренд Ели Саб изложи дел од своите луксузни „haute couture" креации во познатиот хотел „Four Seasons" во Женева по повод неговиот десетгодишен јубилеј.

Сите гости во хотелот ја имаат ексклузивната можност одблиску да ги доживеат уметничките дела на поставката на либанскиот дизајнер.

Објавено:
20 октомври 2015
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
2.829 пати