Месец на венчаници и фантастични попусти на свечени тоалети до 70% во ЕЛЕНА ЛУКА

15 март 2023

Во пресрет на сезоната на свечености и свадбени церемонии, модниот бренд ЕЛЕНА ЛУКА овој март со специјални промоции за своите клиенти и идни невести.

Во салоните на ЕЛЕНА ЛУКА во Скопје и Струмица, како и на нивната онлајн продавница www.elenaluka.com, актуелни се фантастични попусти дури до 70% на свечениот програм кој вклучува уникатни дизајнерски тоалети и сетови – како совршен избор за претстојната сезона на свечени настани.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@elenaluka_official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@elenaluka_official)

За идните невести пак, ЕЛЕНА ЛУКА овозможува специјален попуст од 30% на сите нови договори за венчаници, склучени во текот на овој месец.

Март е и месец на 20% попуст на уникатни венчаници од претходните колекции на ЕЛЕНА ЛУКА и 10% попуст на сите изложени венчални фустани во продажните салони на модната куќа.

 

Идните невести во салоните на ЕЛЕНА ЛУКА ќе ги пречека фантастичен избор на венчални фустани, секој со своја посебна приказна, а заеднички обединети со луксузот како препознатливост на брендот.

Елегантни, романтични, авангардни, гламурозни, неконвенционални, безвременски, трендовски – совршената венчаница ја очекува својата совршена невеста во ЕЛЕНА ЛУКА.

Многу причини овој Март идните невести, како и дамите кои се подготвуваат за други свечености,  да го поминат во друштво на ЕЛЕНА ЛУКА.

Посетете ги продажните салони на брендот во Скопје и Струмица, а информирајте се и за сите актуелни тенденции и промоции на нивниот сајт www.elenaluka.com и на нивните профили на социјалните мрежи Фејсбук и Инстаграм.

 

Објавено:
15 март 2023
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.749 пати