„Миу Миу“ ја одбра Каја Гербер

21 јуни 2016

Ќерката на Синди Крафорд, Каја Гербер, сѐ повеќе се пробива во модната индустрија. Доказ за тоа е и нејзиниот прв поголем ангажман и тоа за модната куќа „Миу Миу“.

Познатиот бренд одлучи младата наследничка на Крафорд да биде заштитно лице на кампањата за очила за сонце. Покрај фотографии, ангажманот вклучува и видео-реклама.

Каја ја гледаме во секси костим за капење и новите очила од модната куќа, за кои велат дека ќе бидат вистински летен хит.

Погледнете:

 

Објавено:
21 јуни 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
637 пати