Модна книга за сите фанови на Клое

24 октомври 2013

Книгата ќе биде објавена на 29 октомври, а по изложбата на која ќе бидат претставени највпечатливите дела на брендот, сите фанови ќе може да уживаат во импресивниот материјал со назив „Chloe: Attitudes“ во кој ќе бидат вклучени фотографии од светската модна фотографија.

Објавено:
24 октомври 2013
Категорија: 
Актуел
Тагови: 
Клое книга