Моќно: Моника Белучи и Париз се заводлива комбинација

26 февруари 2020

Прекрасната Моника Белучи уште еднаш покажа дека нејзината убавина нè бледее. Последниот ангажман на педесет и пет годишната Италијанка е фото-сесијата за италијанското издание на мгазинот „L'Officiel", чија и насловна ја краси.

Фотографиите се направени во Париз, а Белучи позира пред објективот на Патрис ван Малдер. 

Моника на фотографиите за февруарското издание изгледа моќно, секси и женствено. 

На насловната страна до нејзиното име стои дека е „Уникатна муза“, со што не можеме да не се согласиме. Повеќе информации околу темите на кои се води разговорот сè уште нема, па ве оставаме да уживате во фотографиите:

Објавено:
26 февруари 2020
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.506 пати