Моника Белучи секси за Vanity Fair Italia

27 април 2017

Насловната страна на Мајското издание на магазинот Vanity Fair Italia ја краси Моника Белучи. За таа цел е направен и посебен едиторијал, каде актерката повторно ја гледаме во провокативно и секси издание.

Таа е веќе во шестата деценија во животот, но уште еднаш го покажа своето совршенство и зошто сè уште важи за една од најубавите и заводливи актерки.

Инаку, мајскиот број на списанието содржи и големо интервју, каде таа зборува за искуството во филмот за Кустурица, како и за тоа дека годините се само број и дека таа воопшто не стравува од стареењето.

Па со оглед на тоа како и изгледа, таквиот став е сосема оправдан.

Во продолжение погледнете го едиторијалот:

Објавено:
27 април 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
485 пати