Најголемиот Гараж сејл повторно во Рамстор Мол!

10 август 2018

Што и да правите, на 14 – ти бидете во Скопје, бидејќи почнува најголемиот Гараж Сејл во Рамстор Мол.

Традиционално, по деветти пат, трговскиот центар ја организира најголемата распродажба на која ќе најдете сè што ќе посакате.

Оттаму најавуваат огромни попусти и до 70 проценти, во сите продавници и во маркетот Рамстор каде ќе најдете супер акции и промоции на бројни производи.

На 14 – ти, се случува најголемата „чистка“, подгответе се и први зграпчете ги најдобрите производи во градот по неверојатни цени!

Спонзорирана објава

Објавено:
10 август 2018
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
292 пати