Најкраток месец, а најголеми попусти во Топ Шоп

1 февруари 2019

Од денес ни стартува нов месец. После, за многумина најдолгиот јануари, следи најкраткиот месец во годината.

Топ Шоп, односно Студио Модерна се потрудија февруари да го направат и штедлив месец за вас.

Од денес почнува кампањата наречена „ „Најкраток месец, најголеми попусти”, со која дел од вашите омилени производи ќе бидат достапни по нови, намалени цени.

„Од сè срце се надеваме дека ќе придонесеме за февруари да остане во свеста на потрошувачите како месецот во кој купиле најпрактични и најквалитетни производи, а воедно заштедиле. А впрочем, знаеме дека празниците ги испразнија паричниците на сите, па февруарската кампања ќе биде соодветна за да може да го истерате месецот со сите удопства кои ги заслужувате, па дури и да се почастите со нешто плус“, велат од Студио Модерна.

Во малиот преглед на некои од производите кои се дел од кампањата ќе ги најдете и Dormeo Go куферите и ранците, Siena и Memosan перниците, Delimano Joy електричното ѓезве, Walkmaxx Black Fit патиките и многу други кои ќе ги откриете со клик ТУКА.

Купувајте рационално овој месец, а поразумни цени од овие сигурно нема да најдете!

Тимот на Топ Шоп ве очекува!

 

*комерцијален текст

Објавено:
1 февруари 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
980 пати