Најсекси насловната на GQ

18 јануари 2016

Февруарското издание на магазинот GQ е навистина жешко. Темата е човечкото тело, а тимот на ова популарно списание за насловната страна одбра двајца што не би можеле на поубав начин да го претстават – Кристијано Роналдо и Алесандра Амбросио.

Во долна облека, односно бикини и двајцата ги покажаа телата што се доведени до совршенство.

Фото-сесијата е проследена и со интервју, но со оглед на тоа какви се фотографиите, не би трошеле повеќе време на текст.

Погледнете ги сите фотографии:

Објавено:
18 јануари 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.131 пати