Наоми Кембел без ценруза за Lui Magazine

6 октомври 2015

Веќе извесен период супермоделот Наоми Кембел е актуелна со нејзините топлес фотографии на Инстаграм, подржувајќи ја кампањата за #FreetheNipple, а сега отиде и чекор понатаму.

Се работи за насловната страна на октомвриското издание на Lui Magazine, каде Кембел одлучи да се фотографира комплетно гола, без цензура.

Фото-сесијата за францускиот магазин е проследена со црно-бели потрети, зад кои се потпишуваат Luigi&lango.

Со ова 45-годишниот модел уште еднаш сака да потенцира на тоа дека годините се само бројка.

Погледнете:

Објавено:
6 октомври 2015
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.062 пати