Наскоро, City Fashion Woman во Skopje City Mall...

8 септември 2018

Наскоро, нова модна атракција во градот - City Fashion Woman, во Skopje City Mall...

Женска мултибренд продавница, во која ќе се спојат атрактивни модни брендови како - Michael Kors, Furla, Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani exchange, Joop, Fracomina, Versace Jeans.

Меѓу модните парчиња, освен облека ќе најдете и голем избор на чанти и паричници, како и чевли и патики...

Со City Fashion Woman, светски етаблираните модни креатори доаѓаат поблиску до вас, а вашиот шопинг, сега може да заврши во еден ден и веќе не мора да го поврзувате со далечни дестинации.

City Fashion Woman во Skopje City Mall...

Бидете во исчекување, отворањето е многу скоро!

 Спонзорирана објава


Објавено:
8 септември 2018
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
630 пати