НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: Викенд попусти на онлајн продавницата на Елена Лука

17 септември 2021

Време е за шопинг!

Модната куќа Елена Лука со супер новости за оние што сакаат да имаат дизајнерско парче со нивен потпис.

Овој викенд, почнувајќи од денеска од 16 часот па до 19 септември на полноќ, комплетниот асортиман на онлајн продавницата на Елена Лука е на 20% попуст.

Освен средата како среќен ден за шопинг, брендот реши дополнително да им го разубави месецот на своите клиенти и да им даде дополнителни три дена во кои можат да го најдат своето омилено парче по акциска цена.

Ѕирнете во нивната најнова есенска колекција и не пропуштајте ја шансата да се подновите со дизајнерско парче или пак, ако сакате подготвени да го дочекате следното лето, ова е моментот што треба да го искористите.

Внесете го кодот #esen2021 и добијте 20% попуст.

Важи само за е-шоп нарачките!

Кликнете на нивната онлајн шоп продавница тука и бидете подготвени во 16 часот да го стартувате шопингот.

Објавено:
17 септември 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
362 пати