Небесна убавина за насловната на Vogue

24 јуни 2013

Рускиот модел се најде на насловната на Vogue Јапонија за август 2013. Ова е нејзина прва насловна после раѓањето на нејзината ќерка. Русокосата убавица носи фустан од есен-зима 2013/14 на модната куќа Диор, а фото сесијата ја изработи Патрик Демаркелиер. Идејата за небесна убавина со превез и модерен раб ја импресионираше Саша која со оваа сесија покажа дека мајчинството има позитивно влијание на нејзиниот изглед и фигура.

 

 

Објавено:
24 јуни 2013
Категорија: 
Актуел