Нова среќна среда во Елена Лука: 5 парчиња идеални за оваа сезона

11 мај 2021

Нова среќна среда во домашниот бренд Елена Лука.

Тимот и оваа недела продолжи со специјалните пролетни намалувања на комплетниот асортиман на онлајн продавницата

Само оваа среда можете да го искористите попустот од 20%.

Што треба да направите?

Ископирајте го кодот SPRING20 при правењето на Вашата онлајн нарачка и ќе добиете 20 проценти намалување на цената.

Одлична можност да имате некое парче од новата колекција, по нова цена. Ленени фустани со тантела, ленени комплети идеални за оваа сезона, особено за дамите кои го преферираат романтичниот деловен стил, нови модели на чанти идеални за разни пригоди, како и марамите во разни бои.

Токму затоа, во продолжение ви даваме пет предлог парчиња со кои можете да го освежите летниот гардеробер:

Спортско фустанче


Свилен кошула-фустан

 

уникатна дизајнерска марама

 

Тренди здолниште од сатен-свила

 

Ленен фустан со уникатна тантела

 

 Ве дели само еден клик до вашата омилена комбинација - elenaluka.com.

Објавено:
11 мај 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
289 пати