Новите маички на Викторија Бекам ги обединија „Спајс Грлс“

10 јуни 2021

Викторија Бекам има нови маички инспирирани од „Парада на гордоста“.

Пораката која стои на маичките гласи: „Pround and wannabe your lover“, со што новата колекција успеа да ја врзе со некогашниот голем хит на „Спајс Грлс“.

Покрај тоа, поранешните членки на групата се снимија во новите маички, а секако видеата беа проследени со познатата песна.

Оваа кампања на Бекам предизвика големо внимание поради сите аспекти од приказната, со што поранешната „Пош Спајс“ покажа дека е одлична модна бизнисменка.

 

 

Објавено:
10 јуни 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
550 пати