Новогодишна атмосфера во Елена Лука: Супер идеи што да им подарите на најблиските

23 декември 2020

Подарете им внимание и љубов на најблиските, а за возврат добијте ја нивната насмевка.

Нема ништо повредно, особено сега кога ставаме точка на годината која ни донесе многу предизвици и не ни даде многу поводи за среќа.

Затоа, сега е вистинско време да донесеме малку радост во кругот на најблиското семејство.

Елена Лука ќе ви помогне со неколку супер идеи што да им подарите на саканите и со тоа да им дадете повод за насмевка.

Ние го посетивме нивниот нов showroom во населбата Аеродром и таму наидовме на фантастичен избор на идеи, што да подарите за празниците што се пред нас.

Топ идеи за празнични подароци со потписот на Елена Лука.

-Елегантен, женствен фустан со висок страничен шлиц. Безвременски и совршен дизајн.


-Популарен модел на монтка во металик нијанси со две лица.


-Тренди плетен фустан што може да се комбинира за секоја прилика.


-Црна кратка монтка. Кул дизајн, хит во актуелната улична мода.


-Црно-бел плетен блузон, стилизиран со тантела.


-Женствени чизми над глужд со нитни, идеални за сите зимски комбинации.


Сите модели може да ги нарачате и онлајн, на е-продавницата на Елена Лука.

Објавено:
23 декември 2020
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
503 пати