Оливија Палермо во рекламна кампања инспирирана од раскошот на шпанската империја

6 јуни 2013

 

Оливија Палермо во април откри дека ќе стане заштитно лице на најновата кампања за накит Карера и Карера. Еве неколку ексклузивни фотографии од рекламата во која оваа бринета ја промовира колекцијата на Тезорос дел Империо. Со линија инспирирана од раскошот на шпанската империја, таа навистина изгледа кралски носејќи парчиња скапоцен накит. Оливија вели „ Мислам дека оваа колекција на Карера и Карера е апсолутно прекрасна. Јас сум многу задоволна. Прстените и обетките се мојот фаворит.“

 

 

Објавено:
6 јуни 2013
Категорија: 
Актуел