Почнуваат празничните дарувања од Fashionel.mk и пријателите

18 декември 2019

Драги наши читатели,

До Новата 2020 година нè делат нешто повеќе од десетина дена, па ќе се потрудиме дополнително да ве израдуваме со нашите пријатели и соработници, приредувајќи ви убави изненадувања.

Како и секоја година до сега, традицијата продолжува - ви подготвивме празничен каталог со подароци.

Од денес, па до 30 декември (со исклучок на викендите), секој ден на еден од вас ќе му доделиме некој вреден подарок.

Сето тоа ќе се одвива на нашата Фесјбук страна, па следете нè и одберете си го омилениот.

Ви посакуваме многу среќа на сите!

Каталогот можете да го пролистате ТУКА или пак да го погледнете во продолжение:

 

 

Објавено:
18 декември 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
551 пати