Погледнете го првиот трејлер за новите епизоди од „Сексот и градот“

1 декември 2021

 Уште девет дена до новите епизоди од продолжението на „Сексот и градот“, насловено како „And Just Like That...“.

И додека трае одбројувањето, љубопитноста на гледачите е згасната (или уште повеќе разгорена) со првото најавно видео, кое открива нови моменти во животот на Кери, Шарло и Миранда, како и дел од новите ликови.

За потсетување, новите десет епизоди ќе се прикажуваат на HBO Max.

 

 

Објавено:
1 декември 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
737 пати