Погледнете зoшто Бар Рафаели е една од најплатените манекенки во светот

20 декември 2013

Прекрасната Бар Рафаели сними едиторијал за модната куќа „Passionata“. Манекенката уште еднаш покажа зашто е една од најплатените во светот на модата.

Во кампањата, таа се појавува во долна облека, секси хулахопки и прекрасни здолништа.

Израелскиот топ модел и поранешна девојка на Леонардо ди Каприо неодамна по примерот на останатите холивудски убавици објави фотографија без грам шминка на која мора да признаеме дека навистина изгледа едноставно прекрасно.

Објавено:
20 декември 2013
Категорија: 
Актуел