Понуда што не се пропушта: Капутите на Елена Лука на 50% попуст онлајн

10 октомври 2019

Во пресрет на студените денови што нè оечкуваат, брендот „Елена Лука“ одлучи да ги израдува своите клиенти.

Доколку сте во потрага по нов капут, мантил или бунда, ова е понуда што не смеете да ја пропуштите!

Во текот на октомври сите споменати модели ќе бидат на 50% попуст на онлајн продавницата на брендот.

Доколку некој од моделите што ќе ви се допаднат го порачате до крајот на месецов онлајн, ќе го добиете за половина цена!

Се работи за женствени и елегантни модели кои совршено се вклопуваат во стилот на сите дами. Секогаш е добро да се има квалитетно и безврменско парче во гардероберот, а со оваа понуда на капутите со дизајнерски потпис, Елена Лука го овозможува тоа.

Покрај елегантните капути, на попуст се и неколку модели мантили, одличен избор за овој преоден период од годината. Воедно, доколку сакате малку поавангарден израз, во понудата на македонскиот моден бренд ќе најдете и такви модели.

Изработени од високо квалитетни материјали, ова се парчиња во кои вреди да се инвестира, а овој пат и по фантастична цена!

Повеќе информации можете да видите на самата онлајн продавница, на линкот ТУКА.

Не чекајте последен момент и искористете ги поволностите кои ќе траат до крајот на месецот!

Објавено:
10 октомври 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
6.603 пати