Последни цени во продавниците на Fashion Group!

15 февруари 2017

Од 15-ти до 22-ри февруари во продавниците на Fashion Group започнува кампањата за финални сезонски намалувања - „Последни цени", каде што парчињата од есен/зима колекцијата ќе можете да ги купите за последен пат.

Дополнителните попусти до -50% на веќе намалената колекција ќе ви овозможат да се подновите со квалитетни и стилски модни парчиња по одлични, ниски цени.

Искористете ја последната шанса за топ шопинг!

Објавено:
15 февруари 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
612 пати