Празнични подароци од Fashionel и пријателите

23 декември 2016

Во пресрет на новогодинешните празници, Fashionel.mk традиционално во соработка со своите партнери организира доделување на супер подароци за своите читатели.

Подароците се комплет сетови од ЕЛИКСИР и Cosmo Tinex, потоа вредни подароци од модниот бренд Елена Лука, парчиња накит од брендот Нина Бокс, супер модни додатоци од „Две шмизле“, а следи и специјален личен подарок од генералниот менаџер на Елена Лука, Елена Пандева.

Која е вашата задача? Многу едноставно! Пишувате креативна новогодишна честитка, а најдобрите добиваат награда!

Веќе од понеделник на нашата Facebook страница започнува доделувањето на подароците, а вие ќе можете да ги оставате вашите најкреативни честитки под објавените фотографии со конкретните подароци.

Среќни празници!

Со почит , Тимот на Fashionel.mk.

Објавено:
23 декември 2016
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
273 пати