Промовирана новата филм верзија на славната Victoria’s Secret ревија

7 септември 2023

Брендот Victoria's Secret конечно откри како ќе изгледа новата верзија на нивната славна ревија.

Модната куќа за долна облека вчера во Њујорк ја промовираше Victoria's Secret World Tour, којашто е замислена да ја прикаже работата на дизајнерки од различни делови од светот.

Новиот концепт се насочува кон различностите и нивното прифаќање, па така ќе бидат вклучени жени од различна вера, големина на телото и боја на кожата.

Новата ревија ќе биде прикажана во облик на филм (документарец), на Amazon Prime на 26 септември.

Покрај работата на четирите дизајнерки ќе гледаме и музички изведби на раперката Доџа Кет.

Својата поддршка за проектот ја дадоа и многу познати дами кои синоќа се појавија на промоцијата, носејќи дел од колекцијата на Victoria's Secret

Наоми Кемпбел, Адриана Лима, Џиџи Хадид, Вини Харлоу беа само неколку од модните икони кои зачекорија на розовиот тепих.

Еве кои други се појавија.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Check the Tag (checkthetag)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Check the Tag (checkthetag)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by The Lifestyle (im)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Check the Tag (checkthetag)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila Moss News (lilamossupdate)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (vestiucomestilo)

Објавено:
7 септември 2023
Категорија: 
Актуел