Рајли Кеог рекламира долна облека за Бондс

7 август 2013

Внуката на Елвис Присли и наводната девојка на Роберт Патинсон стана заштитно лице на австралискиот бренд Бондс. Познатата актерка, манекенка и музичарка позираше за новата кампања за сеозната пролет 2013. Рајли со манекенство почна да се занимава на 12-годишна возраст и има соработувани со значајни брендови како Долче и Габана, Викторија Сикрет, Томи Хилфигер и  Кристијан Диор.

 

riley-bonds2

 

 

882896-901a0a26-ff23-11e2-a0b8-f32e1613e1fc

cb9a3bf5d9f3e9e9_3.xxxlarge

 

Bonds-Taps-Rock-Royalty-Riley-Keough
 

 

 

Објавено:
7 август 2013
Категорија: 
Актуел