Рита Ора се вработи кај Мадона

25 јуни 2013

Популарната пејачка Рита Ора освен музиката си најде и други интереси, стана модел! Пејачката сега е новото заштитно лице за колекцијата „Материјална девојка“, која ја потпишуваат поп дивата Мадона и нејзината ќерка Лурдес.

 

Претходнички на Ора за колекциите на Мадона беа: Џорџија Џегер, Кели Озборн и Тејлор Момсен.  Редот сега е на Рита да ги покаже своите умешности во позирањето пред фото објективите.

Објавено:
25 јуни 2013
Категорија: 
Актуел