Сексапилната Лима сними реклама за Кока Кола

6 декември 2013

Супермоделот Адријана Лима облечена само со обична бела маичка со логото на Кока-Кола, без градник, црни гаќички и грам шминка на лицето, снимаше реклама за познатата компанија. Дел од фотографиите се еротски, поради тоа што градите на манекенката ѕиркаат од проѕирната мокра маичка. Се разбира тоа на никој не му пречи, а Лима со своите 32 години и две породувања зад себе, уште еднаш покажа дека изгледа совршено.

 

Објавено:
6 декември 2013
Категорија: 
Актуел