Семејството Живанши на насловната на Вог

23 јуни 2015

Рикардо Тиши заедно со своето Живанши семејство ќе се најдат на насловната страна на јапонскиот Вог за месец август.

Во ова елитно  семејство на фотографијата, помеѓу другите се и Кендал Џенер, Џесика Честен, Кање Вест и Џоан Смолс облечени во темни аутфити од последната колекција, драматично финиширани со племенските модни украси на лицата.

Фотографијата ја потпиша фотографското дуо Луиџи и Ианго.

Објавено:
23 јуни 2015
Категорија: 
Актуел