Шопинг до полноќ – „Black Friday“ со попусти до 70% во Елена Лука!

26 ноември 2019

Ако сакате да искусите незаборавен шопинг на уникатни дизајнерски парчиња, овој петок е вистинскиот термин!

Нашиот етаблиран моден бренд Елена Лука во своите ателјеа организира „Black Friday" што вклучува попуст до 70% на комплетниот асортиман на автентични парчиња облека и модни додатоци.

Луксузни вечерни тоалети или елегантни деловни комплети, независно кој е вашиот избор, богатата понуда на модната куќа Елена Лука ги задоволува највисоките критериуми во однос на естетика, квалитет и функционалност.

Ова е одлична прилика да се подновите со нов, топол дизајнерски капут, а во Елена Лука изборот е неверојатен! Макси капути со крзнени додатоци, миди во впечатливи кроеви или пак јакни во спортски фазон, се само дел од актуелната понуда на брендот.

И не заборавајте, може да уживате во шопингот до полноќ!
Се гледаме во ателјеата на Елена Лука.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Trpeska (@majestic.at) onNov 20, 2019 at 9:01am PST

Објавено:
26 ноември 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
578 пати