Шопинг манија се случува во Скопје!

6 февруари 2019

Најголемата шопинг треска во градот е веќе во тек!

Од вчера во Рамстор Мол се случува најголемата шопинг манија Гараж сејл под мотото "ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР", каде по 10-ти пат посетителите пазаруваат по неверојатно ниски цени со попусти и до 70%.

Облека, накит, обувки, спортка опрема, модни додатоци. Се што ќе ви падне на памет и сето она што сте посакувале да го имате, веќе може да го добиете по намалена цена со дури 70% попуст само во Рамстор Мол.

Kaко и секогаш, така и сега и Рамстор маркетот лоциран во трговскиот центар се вклучува во настанот со бројни изненадувања и промоции за своите потрошувачи.

Бидете дел од 10-тиот јубилеен Гараж сејл во Рамастор Мол кој трае до 10-ти Февруари и уживајте во пазарувањето по цени какви што нема на ниедно друго место во градот!

 

*Комерцијален текст

Објавено:
6 февруари 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
2.780 пати