ОВОЈ ВИКЕНД

Шопинг што не се пропушта: Вистински Black Friday попусти од 70% во ЕЛЕНА ЛУКА

25 ноември 2021

ЕЛЕНА ЛУКА ве носи на незаборавен шопинг овој викенд!

Домашната модна куќа се приклучува кон Black Friday акцијата, овозможувајќи им на купувачите вистински попусти од 70%.

 

Намалените цени се однесуваат на нивната онлајн продавница, на огромниот избор парчиња што можете да ги најдете во категориите Street Wear и Меn.

Сè што треба е да си го најдете омиленото парче, да го внесете кодот Black Friday и да бидете брзи!

Попустот ќе трае од вечерва на полноќ, до недела на полноќ.

Не пропуштајте ја шансата да имате супер дизајнерско парче по супер намалена цена!

Нема потреба да одите на други места, EЛЕНА ЛУКА ја има најдобрата понуда.

 

Објавено:
25 ноември 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
338 пати