Што да купите на попуст?

17 јануари 2020

Сезона е на попусти, а ние сакаме да ви помогнеме да го направите најдобриот избор доколку шопингот е во вашиот распоред на следни омилени активности.

Секогаш вреди да инвестирате во уникатно, дизајнерско парче со што ќе го надоградите вашиот имиџ на автентичен начин, а притоа ќе бидете сигурни во неговиот квалитет.

Затоа ќе ве упатиме на онлајн адресата www.elenaluka.com каде нашиот моден бренд Елена Лука ќе ви понуди широк спектар на уникатни дизајни од своите богати колекции.

Меѓу големиот избор на дизајнерски парчиња има и специјална понуда на такви со сезонски попуст од 50% до 70% со одлични цени, почнувајќи од колоритни крзнени шалови и модни додатоци до елегантни капути и раскошни фустани, вклучувајќи ги и зимските и празничните линии.

За сите детали и цени за секое уникатно парче може да се информирате на онлајн продавницата или пак директно во ателјеата на Елена Лука.

 

Објавено:
17 јануари 2020
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
940 пати
Тагови: 
Елена Лука