Следете ја во живо ревијата на Ели Саб во Париз

5 јули 2017

Деновиве во Париз се случува еден од најпрестижните модни настани, Неделата на висока мода за сезоната есен-зима 2017/18.

Најлуксузните модни брендови овде ги презентираат врвните уметнички дела кои го претставуваат кремот на модната индустрија.

 

Денеска во 13 часот следува модната ревија на еден од омилените дизајнери на глобално ниво, Ели Саб, која ќе имате можност да ја следите преку овој линк.

 

Објавено:
5 јули 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
219 пати